member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Produkty

Zástavy a vlajky

firemné, štátne, reklamné, klubové

» celkové vyhotovenie podľa požiadaviek zákazníka
» možnosť vyhotovenia jedného kusu
» materiál - 100% polyester, tkanina

Vlajky vyrábame v rozmeroch podľa priania zákaznlíka. Vlajky ponúkame vo vertikálnom aj horizontálnom prevedení.

Vlajky zhotovujeme na osnovnú pleteninu z kvalitného polyesteru

Našim klientom ponúkame nasledujúce materiály:
PES vlajkovina Polyflag je najpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2 optimálne, se hodí pre reklamné účely. Štruktúra polyesterových vlákien zaručuje vysokú odolnosť voči roztrhnutiu
PES vlajkovina Polystreč gramáž 120g/m2 je určená na vlajky do extrémne veterného prostredia. Špeciálna elastická štruktúra zabraňuje natrhnutiu vlajky na exponovaném mieste pri trepotaní vlajky!!

Technológie tlače
a) sieťotlač - priame farby alebo raster disperznými farbivami s následným vysokotlakovým naparením a praním výrobkov. Uvedený materiál a technológia zaručujú u vlajok 100% pretlač farieb, vysokú stabilitu v poveternosti, odolnosť voči UV žiareniu, stálofarebnosť, brilanciu farebných odtieňov, mäkkosť výrobku, ľahkú údržbu a to všetko za bezkonkurenčné ceny. Plnoplošn natlačíme bez nutnosti nastavovánia sít plochu o rozmeru 200x600 cm!!

b) digitálna tlač s tlačou do šírky 215 cm na Polyflag a Polystreč

c) transferová tlač s tlačou do šírky 150 cm na Polyflag.

Konfekcia
Vlajky sú po obvode obšité dvojitým bezpečnostným švom prešitým na 2 ihlovom šijacom stroji PES niťami. Pre rôzne použitia je vlajka ďalej obšitá lemovkou s prišitými plastovými karabínami, tunelom z PES tkaniny, PES šnúrou, prípadne upravená dľa priania zákazníka.
© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje