member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Produkty

Farmaceutické produkty

Produkty z hygienického papiera

Jedno - rázové papierové produkty sa stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a sú zárukou správnej hygieny. Produkty z našej bohatej ponuky sú z kvalitných materiálov. Je možné ich potlačiť rôznymi motívmi a logami, vďaka čomu sú výborným nosičom reklamy. Upotrebenie nájdu nielen v nemocniciach, zdravotníckych zariadeniach, v domovoch pre dôchodcov, v bankách, ale i  v rôznych firmách a domácnostiach.

K nášmu sortimentu patria:

Papierový box:

obsahuje 10m dvojvrstvového papiera nastrihaného na 42 kusov. Box môže byť potlačený akýmkoľvek motívom zo všetkých strán.

Papierové vreckovky:

v balíčku sa nachádza 10ks vreckoviek z trojvrstvového papiera. Obal, ktorý môže byť buď plastový, alebo kartónový, potlačíme Vaším logom.

Cube box:

krabička rôznych rozmerov v tvare kocky, ktorá obsahuje papierové dvojvrstvové servítky, môže byť potlačená zo všetkých strán. Rôznymi motívmi môžu byť potlačené i samotné servítky.

Obdĺžnikový box:

naša ponuka obsahuje i krabičky obdĺžnikového tvaru, opäť rôznych rozmerov a s dvojvrstvovými servítkami. Navyše je možné na okraj krabičky umiestniť príklopku ľubovoľne vykrojeného tvaru, čo krabičku viac oživí.

Boxy špeciálnych tvarov:

okrem štandardných tvarov vieme pre Vás vyrobiť i krabičky v tvare šesťuholníka, pyramídy, lopty, či trojhranu.

Hygienické podložky:

sú úspornou ochranou vyšetrovacích lehátiek, či masážnych stolov. V našom sortimente nájdete podložky na rolke z papiera, alebo z papiera podložené gumou. Ponúkame tiež podložky pre zubárov, detské podložky a PVC lôžkové podložky s ochranou pred presiaknutím.

Lekárska palička – drevená:

paličky ponúkame v niekoľkých možných obaloch: v papierových mäkkých alebo v kartónových tvrdých krabičkách, v plechovkách alebo v tvrdých kartónových krabičkách valcového tvaru. Vaše logo môže figurovať nielen na vonkajšom obale, ale i na vnútornom papierovom obale, v ktorom je samotná palička zabalená.

Vlhké obrúsky:

dodávame v rôznych prevedeniach: v mäkkom plastovom obale, v tvrdom plastovom obale v obdĺžnikovom alebo cylindrovom tvare, v papierovej krabičke, ale i samostatne balené. Tieto praktické balenia ocenia všetci najmä pri cestovaní.

Hygienické rukavice:

možný výber z rôznych druhov: latexové pudrované, bez vinylu, bez nitrilu, nepudrované. Rukavice sú balené v praktických papierových boxoch rôznych rozmerov, potlačené žiadaným logom.

Tekuté prípravky:

mydlo, dezinfekčný prostriedok, či iný tekutý prostriedok môže byť v praktickej fľaštičke potlačenej vybraným logom.

Kombinované boxy:

veľmi praktické sú kombinované boxy, kde jedna krabička poskytuje 2, 3 alebo až štyri rôzne produkty. Vreckovky, vlhké obrúsky, rukavice ako i antibakteriálny gél budú vždy blízko seba a vždy po ruke.

» Cenová ponuka na vyžiadanie
© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje