member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Produkty

Gumové etikety


Gumové etikety sú vhodným doplnkom a jemnou ozdobou najmä športového a voľno-časového oblečenia a športových doplnkov. Okrem estetického využitia plnia funkciu propagácie značky. Charakteristická je pre nich vysoká stálosť farieb, mäkkosť a odolnosť materiálu voči rôznym vonkajším mechanickým vplyvom, čím sa stávajú vysokokvalitným produktom.

Gumové a PVC etikety:

Etikety sú vyrobené buď z gumy, alebo z mäkkého odolného plastu. Zákazník si môže zvoliť akýkoľvek plošný tvar, povrchovú štruktúru a farebnosť etikety.

Gumové etikety na tkanine:

Ide o etikety, ktoré sú tvorené z väčšej časti textilom. Z gumy je vytvorený len vzor, ktorý je tepelne pripevnený k tkanine. Opäť platí možnosť výberu ľubovoľného tvaru a farby gumeného vzoru. Výhodou oproti celo-gumovým etiketám je ľahšie všívanie do švov.
© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje