member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Produkty

Sladká reklama

Ak chcete niekoho osloviť, upútať na výstavách, promo akciách či recepciách firiem, prípadne obdarovať svojho obchodného partnera, tak je sladká reklama pre vás ideálnou voľbou.

Sladká reklama nenásilnou formou prezentuje firmu či výrobok.* *Rozhodne ju nikto neodmietne! V našej ponuke nájdete napríklad* *reklamné cukríky s potlačou vášho loga, lízatká, čokoládky, cukríky balené v kovových či papierových krabičkách.

Reklamné cukríky patria medzi najlacnejšie produkty sladkej reklamy. Klient si môže vybrať príchuť zo širokej ponuky a farbu cukríkov zodpovedajúcu jeho logu. Medzi najzaujímavejšie produkty patria kvalitné čokoládky v špeciálnych tvaroch a baleniach podľa špecifických požiadaviek zákazníka.

Tak ako aj iné produkty, aj v sladkej reklame je možné pripraviť produkt podľa prianí klienta, čo sa určite odzrkadlí v originalite a nenapodobiteľnosti produktu.

Cenová ponuka na vyžiadanie

© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje