member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Služby

Flex a flock

Technológia flex, flock a colorflex

Špeciálnou technológiou – flex a flock na rezacom plotri vyrežeme ľubovoľný text – nápis, logo alebo inú grafiku. Colorflex je materiál na ktorý môžeme natlačiť ľubovoľnú grafiku podľa vašich požiadaviek. Potom sa za tepla potlač aplikuje špeciálnym termolisom. Používané materiály sú veľmi pružné a príjemné na dotyk.

Flock má povrch, ktorý pripomína zamat a colorflex a flex sú na povrchu lesklé prípradne matné. Možnosť výberu rôznych farieb vrátane reflexných.

Cena potlače sa odvíja od náročnosti a veľkosti loga. Cenové rozmedzie je od 1,50 € hore. Dodacie termíny už od 1 dňa. Potláčame na diely aj na hotové výrobky.

Touto technológiou dokážeme vyrobiť napríklad vami tak obľúbené tričká s fotkami ako darček pri rôznych príležitostiach.

Potláčame:
tričká, športové dresy, pracovné oblečenie, transparenty, šiltovky, upomienkové predmety a iné.

© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje