member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Služby

Razba

Táto technológia umožňuje tlačiť (raziť) na materiály ako je koža, koženka a papier. Na realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Výroba raznice sa prevádza ručným, alebo strojovým gravírovaním z mosadze a je časovo náročná a tým pomerne drahá, ale raznica sa po zaplatení stáva majetkom zákazníka a môže byť kedykoľvek neskôr použitá opäť, pretože jej životnosť býva takmer neobmedzená.

Po upnutí raznice do raziaceho stroja, je vyhriata na požadovanú teplotu a potom pomocou teploty a tlaku dochádza k vyrazeniu motívu raznice do daného predmetu.

Najčastejšie reklamné predmety sú peňaženky a diáre. Pri tomto spôsobe razby sa používajú mosadzné raznice z dôvodu lepšej vodivosti tepla.

Razba môže byť buď bez fólie (tzv. slepotlač, ktorá vytvára veľmi decentný nenápadný reliéf loga v povrchu predmetu), alebo s fóliou (vytvára veľmi výrazný reliéf vo zvolenej farbe fólie (zlatá, strieborná, modrá atď.).

© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje