member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Služby

Sublimačná digitálna tlač

Pod sublimáciou rozumieme všeobecne povedané premenu látky z pevného skupenstva na plynné, a to bez toho aby látka prešla skupenstvom kvapalným.

V prípade sublimačnej tlače sa používa špeciálna farba, ktorá sa tzv. sublimačnou tlačiarňou tlačí na papier, potiahnutým špeciálnou vrstvou. Tento papier sa potom znovu lisuje pod veľkým tlakom a vysokou teplotou na materiál, ktorý chceme potlačiť.

Výsledkom je kvalitná dlhotrvajúca potlač.Sublimačná potlač je vždy aplikovaná na polyester, polymer alebo polymerom potiahnuté podklady. Je odolná voči praniu, vyblednutiu aj poškrabaniu. Ideálna na potlač svetlých PES látok ako napr. vlajky, obrusy, športové dresy, propagačné stany a stánky a pod.Populárna je sublimačná potlač šnúrok na krk s karabínkou na uchytenie mobilu.

Prehľad výhod a nevýhod:
+ vynikajúca jasnosť a lesk farieb
+ odolnosť voči praniu, trvanlivosť
+ možnosť vytlačiť ľubovoľné obrázky, možné farebné prechody
+ možnosť vytlačiť aj len jeden kus
+ nevznikajú žiadne vstupné náklady
- nevýhoda - použiteľná len na materiály potiahnuté polyesterovou vrstvou
© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje