Informácie o FTP pripojení

Pre vykonanie požadovanej akcie, WordPress potrebuje prístup k vášmu webovému serveru. Prosím zadajte vaše FTP prístupy pre pokračovanie. Ak si nepamätáte vaše prístupové údaje, mali by ste kontaktovať poskytovateľa vášho webhostingu.

Typ pripojenia

Robíme svet pestrejší

už viac ako 30 rokov

Komplexné riešenia

Firemný zákazník

pre firmy

Perá, fľašky, rôzne oblečenie, krytky na gombíky - potlačíme čokoľvek. Stačí si vybrať predmet a my sa postaráme o to, aby na ňom vaše logo vyniklo.

Agentúra

pre agentúry

Potrebujete vašim zákazníkom zaručiť prvotriednu kvalitu tlače reklamných predmetov od výmyslu sveta? Tešíme sa na spoluprácu.

Koncový zákazník

pre koncového zákazníka

Spokojný zákazník je pre nás iba ten, ktorý od nás odchádza s produktom zhotoveným presne podľa svojich predstáv - aj jednotlivec. Ak neveríte, vyskúšajte nás.

Štatút chránenej dielne

Ak patríte medzi firmy, ktoré nemôžu zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím, máme pre Vás riešenie, s ktorým ušetríte a zároveň získate protislužbu. Vyrobíme Vám reklamné predmety alebo pracovné oblečenie, poskytneme grafické služby, vyrobíme vizitky, letáky, obálky prípadne iné propagačné predmety s logom vašej firmy. Vystavíme faktúru a všetky potrebné dokumenty, ktoré sú potrebné pre splnenie si tejto zákonnej povinnosti.

  • Vždy moc dobre a kvalitne urobená práca. A časovo zmáknuté podla dohody. Pre našu firmu PATRIOT GROUP s.r.o. (manažment pohľadávok) a Advokátska kancelária Koncová&Partners. Ďakujeme.

    Georg Imrich Konateľ
  • Maximálna spokojnosť, dodržanie termínov, ľudský a profesionálny prístup ako dlhoročný zákazník musíme vyjadriť poďakovanie aj pri obliekaní do krásnych tričiek na naše športové akcie Buď lepší :Challenge day kde sa za už 7 ročníkov spolupráce oblieklo do tričiek od spoločnosti Bartoš už viac ako 2000 tričiek, Ďakujeme.

    Be Better
  • Ďakujem firme a kolektívu Reklamy Bartoš za výbornú spoluprácu pri rôznorodých realizáciach. Od kľúčeniek, tričiek, šatiek až po hrnčeky, podložky a brandovanie pracovných odevov. Určite odporúčam - komunikácia, dodržiavanie termínov a hlavne vysoká kvalita produktov - sú dôvody, prečo v spolupráci ďalej pokračovať. Len tak ďalej.

    Richard Friedmann Grafik

Naši klienti

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.