Naše služby

Potlač - sieťotlač - sitotlač

Sieťotlač je technológia s najdlhšou tradíciou potlače reklamných predmetov. Naša firma používa na potlač vodou riediteľné farby, ktoré nezaťažujú životné prostredie.

Sitotlač
Vyšívanie

Vyšívanie

Vyšívanie podľa grafickej predlohy dodanej zákazníkom vyvzorujeme za pomoci špeciálneho software výšivku na konkrétny druh tovaru a materiálu, ktorý sa bude vyšívať.

Gravírovanie

Gravírovanie laserom je moderná metóda použiteľná na široké množstvo materiálov. Laser vyniká stálosťou výsledku, presnosťou, rýchlosťou a flexibilitou

Gravírovanie
Sublimačná digitálna tlač

Sublimačná digitálna tlač

Pod sublimáciou rozumieme všeobecne povedané premenu látky z pevného skupenstva na plynné, a to bez toho aby látka prešla skupenstvom kvapalným.

Razba

Táto technológia umožňuje tlačiť (raziť) na materiály ako je koža, koženka a papier. Na realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga.

Razba
Tampónová potlač

Tampónová potlač

Tampónovou potlačou dokážeme potlačiť malé reklamné predmety so zachovaním dostatočnej čitateľnosti aj tých najdrobnejších textov a lôg.

Transferová potlač

Transferová potlač je podobná ako sieťotlač. Pri výrobkoch na ktoré z rôznych dôvodov nemôžeme použiť sieťotlač využívame transferovú potlač.

Transferová potlač
Flex a flock

Flex a flock

Špeciálnou technológiou – flex a flock na rezacom plotri vyrežeme ľubovoľný text – nápis, logo alebo inú grafiku.

UV digitálna potlač

Touto technológiou dokážeme tlačiť vo vysokej kvalite a rozlíšení a cena nezávisí od počtu použitých farieb.

UV digitálna potlač
Digitálna potlač na textil – DTG

Digitálna potlač na textil - DTG

Digitálna potlač na textil je ideálna na potlač fotiek, zložitých mnohofarebných motívov a motívov s jemnými farebnými prechodmi.

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.