Vyšívanie

Reklamné vyšívanie podľa grafickej predlohy dodanej zákazníkom.

Vyšívame na diely aj na hotové výrobky, tričká, mikiny, uteráky, osušky, šiltovky a čiapky, pracovné oblečenie, košieľky na krst, nášivky, menovky, domovenky, klubové znaky, erby atď.

Klasická výšivka

Používame ju na všetky druhy textilných materiálov, na diely aj na hotové výrobky. Možnosť vyšitia až 15-tich farieb.

3D výšivka

Na pevnejšie druhy materiálov. Na diely aj na hotové výrobky. 3D efekt je vytvorený špeciálnou penou. 3D výšivka je vhodná len na niektoré dizajny, preto je nutná konzultácia.

Aplikácie

Na všetky druhy materiálov na diely aj hotové výrobky. Efekt je vytvorený použitím iného textilného materiálu, ktorý sa pri vyšívaní položí na základný materiál.

Cenu stanovujeme na základe počtu stehov jednotlivých vzorov. Orientačné ceny: jednoduchý nápis /bez vyšívaného podkladu/ do 10 cm – 2,5 € /ks pri malých množstvách do 50 ks.

Vyšívanie na vysokokvalitných strojoch japonskej firmy TAJIMA, ktoré vďaka špeciálnym krokovým motorom zaručujú detailné spracovanie výšiviek. Aktuálne máme 4 vyšívacie stroje tejto japonskej značky 2 šesťhlavové a 2 jednohlavové, čo nám dáva možnosť rýchleho spracovania objednávok.

Druhy výšiviek

klasická, 3D výšivka, rôzne aplikácie, výšivka reflexnou niťou, rôzne druhy nášiviek a výšivku taktiež veľmi radi kombinujeme s rôznymi inými technológiami, najčastejšie so sieťotlačou alebo sublimačnou tlačou

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.