Šrotovné reklamných predmetov

Koľko marketingových predmetov môžete po čase či akcii vyhodiť? Veľa? Zbavte sa ich zmysluplne a využite našu iniciatívu – Šrotovné reklamných predmetov.

Prečo práve šrotovné?

Poznáme to každý, marketér, HR, manažér, investujeme nemalé prostriedky do reklamných predmetov. Chceme, aby bola naša značka, kampaň či iná komunikácia čo najviditeľnejšia.

Napriek tomu, že sa usilujeme o kreativitu a inovatívnosť, povedzme si úprimne, koľko % vyrobených vecí sú v konečnom dôsledku jednorazové?

Ako výrobca a realizátor práve zákaziek od našich klientov si tento tvrdý fakt uvedomujeme, ale nie sme s ním stotožnení. Rozhodli sme sa preto vytvoriť iniciatívu Šrotovné reklamných predmetov.

Ako to pomôže vám?

Pozrieme sa na nepotrebné predmety ešte raz, prešijeme, prekryjeme logo, zrecyklujeme čo sa dá, odborne zlikvidujeme, prípadne darujeme, pomôžeme a niekoho potešíme.

Jednoducho, dáme im nový život.
Pre dobrý pocit, pre prírodu, pre nás.

Logo prekryjeme alebo prešijeme

Logo prekryjeme alebo prešijeme

Predmety zrecyklujeme

Predmety zrecyklujeme

Odborne zlikvidujeme

Odborne zlikvidujeme

Darujeme a niekoho potešíme

Darujeme a niekoho potešíme

Kontaktujte nás

Ak vás naša iniciatíva zaujala, pozrite si aké máte už nepoužiteľné reklamné predmety u vás a ozvite sa našim dievčatám.

Account manager

Silvia Škultéty


0911 236 276

Account manager

Zuzana Čelková


0902 920 222

Ku každému budeme pristupovať individuálne. V prípade možnosti prerobenia poskytneme 20% zľavu na našu prácu. Pokiaľ je treba predmet zrecyklovať, urobíme to za Vás a Vy získate 10% zľavu na naše služby. Samozrejme o „zošrotovaných“ predmetoch Vás budeme pravidelne informovať. Akcia platí pri zakázke nad 200 eur.

Pomôžte nám
povedzte aj svojim priateľom

Držte nám palce a ak sa vám Šrotovné reklamých predmetov páči, povedzte o ňom aj známym a kamošom z biznisu.

Čím nás bude viac, tým bude naša iniciatíva zmysluplnejšia.

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.