Farmaceutické produkty

PRODUKTY Z HYGIENICKÉHO PAPIERA

Jedno – rázové papierové produkty sa stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a sú zárukou správnej hygieny. Produkty z našej bohatej ponuky sú z kvalitných materiálov. Je možné ich potlačiť rôznymi motívmi a logami, vďaka čomu sú výborným nosičom reklamy. Upotrebenie nájdu nielen v nemocniciach, zdravotníckych zariadeniach, v domovoch pre dôchodcov, v bankách, ale i v rôznych firmách a domácnostiach.

K nášmu sortimentu patria:

Papierový box:
obsahuje 10m dvojvrstvového papiera nastrihaného na 42 kusov. Box môže byť potlačený akýmkoľvek motívom zo všetkých strán.

Papierové vreckovky:
v balíčku sa nachádza 10ks vreckoviek z trojvrstvového papiera. Obal, ktorý môže byť buď plastový, alebo kartónový, potlačíme Vaším logom.

Cube box:
krabička rôznych rozmerov v tvare kocky, ktorá obsahuje papierové dvojvrstvové servítky, môže byť potlačená zo všetkých strán. Rôznymi motívmi môžu byť potlačené i samotné servítky.

Obdĺžnikový box:
naša ponuka obsahuje i krabičky obdĺžnikového tvaru, opäť rôznych rozmerov a s dvojvrstvovými servítkami. Navyše je možné na okraj krabičky umiestniť príklopku ľubovoľne vykrojeného tvaru, čo krabičku viac oživí.

Boxy špeciálnych tvarov:
okrem štandardných tvarov vieme pre Vás vyrobiť i krabičky v tvare šesťuholníka, pyramídy, lopty, či trojhranu.

Hygienické podložky:
sú úspornou ochranou vyšetrovacích lehátiek, či masážnych stolov. V našom sortimente nájdete podložky na rolke z papiera, alebo z papiera podložené gumou. Ponúkame tiež podložky pre zubárov, detské podložky a PVC lôžkové podložky s ochranou pred presiaknutím.

Lekárska palička – drevená:
paličky ponúkame v niekoľkých možných obaloch: v papierových mäkkých alebo v kartónových tvrdých krabičkách, v plechovkách alebo v tvrdých kartónových krabičkách valcového tvaru. Vaše logo môže figurovať nielen na vonkajšom obale, ale i na vnútornom papierovom obale, v ktorom je samotná palička zabalená.

Vlhké obrúsky:
dodávame v rôznych prevedeniach: v mäkkom plastovom obale, v tvrdom plastovom obale v obdĺžnikovom alebo cylindrovom tvare, v papierovej krabičke, ale i samostatne balené. Tieto praktické balenia ocenia všetci najmä pri cestovaní.

Hygienické rukavice:
možný výber z rôznych druhov: latexové pudrované, bez vinylu, bez nitrilu, nepudrované. Rukavice sú balené v praktických papierových boxoch rôznych rozmerov, potlačené žiadaným logom.

Tekuté prípravky:
mydlo, dezinfekčný prostriedok, či iný tekutý prostriedok môže byť v praktickej fľaštičke potlačenej vybraným logom.

Kombinované boxy:
veľmi praktické sú kombinované boxy, kde jedna krabička poskytuje 2, 3 alebo až štyri rôzne produkty. Vreckovky, vlhké obrúsky, rukavice ako i antibakteriálny gél budú vždy blízko seba a vždy po ruke.

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.