Nášivky

Výšivka je veľmi elegantný a vysokokvalitný spôsob prezentácie určitého motívu na textile. V prípade, že ide o také miesto na textile, ktoré nie je možné upnúť do vyšívacieho stroja, alebo by sa dôsledkom výšivky zašilo vrecko, či podšívka bundy, odporúčame nášivku. Nášivky sú vhodné tiež v prípade, keď si zákazník želá umiestniť logo na textil len dočasne.

Nášivky zhotovujeme na strojoch japonskej firmy TAJIMA, ktoré predstavujú totálnu špičku na trhu. Za pomoci špeciálneho softwéru TAJIMA DG/ML by PULSE, ktorý zaručuje detailné spracovanie výšivky, vytvorí grafik z Vami zaslaného podkladu vyšívací program. Podklady je najlepšie posielať v cdr, prípadne v inom formáte vo vektoroch.

Podľa použitej technológie ponúkame tieto nášivky:

Tlačené nášivky:
Logo sa najskôr natlačí na látku, ktorá sa následne môže olemovať niťou.

Vyšívané nášivky:
Plne vyšité: zákazník má možnosť výberu akejkoľvek farby z našej farebnice nití. Viď pdf.
Aplikácia: podklad nášivky tvorí látka, na ktorú sa logo vyšíva. Naša ponuka obsahuje širokú farebnú škálu látok.

Nášivku je možné po zhotovení našiť na rôzny textil. Na zadnú stranu však môžeme umiestniť i suchý zips ( využívaný najmä pri vojenských menovkách), alebo zažehľovaciu fóliu, vďaka ktorej si môžete nášivku nažehliť i sami. Upozorňujeme však, že táto možnosť nie je vhodná pre každý textil.

Nášivky vyrábame už od jedného kusu a ich cenu kalkulujeme vždy individuálne, pretože závisí od viacerých parametrov: od množstva stehov, doby prípravy stroja na vyšívanie a od druhu textilu, na ktorý sa nášivka našíva. Nášivky využívajú najmä firmy, organizácie a spolky na identifikáciu svojej spoločnosti, ale tiež nadšenci akejkoľvek záujmovej činnosti, ktorý chcú mať obľúbený motív stále pri sebe.

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.