Zástavy a vlajky

firemné, štátne, reklamné, klubové

» celkové vyhotovenie podľa požiadaviek zákazníka
» možnosť vyhotovenia jedného kusu
» materiál – 100% polyester, tkanina

Vlajky vyrábame v rozmeroch podľa priania zákaznlíka. Vlajky ponúkame vo vertikálnom aj horizontálnom prevedení.

Vlajky zhotovujeme na osnovnú pleteninu z kvalitného polyesteru

Našim klientom ponúkame nasledujúce materiály:
PES vlajkovina Polyflag je najpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2 optimálne, se hodí pre reklamné účely. Štruktúra polyesterových vlákien zaručuje vysokú odolnosť voči roztrhnutiu
PES vlajkovina Polystreč gramáž 120g/m2 je určená na vlajky do extrémne veterného prostredia. Špeciálna elastická štruktúra zabraňuje natrhnutiu vlajky na exponovaném mieste pri trepotaní vlajky!!

Technológie tlače

a) sieťotlač – priame farby alebo raster disperznými farbivami s následným vysokotlakovým naparením a praním výrobkov. Uvedený materiál a technológia zaručujú u vlajok 100% pretlač farieb, vysokú stabilitu v poveternosti, odolnosť voči UV žiareniu, stálofarebnosť, brilanciu farebných odtieňov, mäkkosť výrobku, ľahkú údržbu a to všetko za bezkonkurenčné ceny. Plnoplošn natlačíme bez nutnosti nastavovánia sít plochu o rozmeru 200×600 cm!!

b) digitálna tlač s tlačou do šírky 215 cm na Polyflag a Polystreč

c) transferová tlač s tlačou do šírky 150 cm na Polyflag.

Konfekcia

Vlajky sú po obvode obšité dvojitým bezpečnostným švom prešitým na 2 ihlovom šijacom stroji PES niťami. Pre rôzne použitia je vlajka ďalej obšitá lemovkou s prišitými plastovými karabínami, tunelom z PES tkaniny, PES šnúrou, prípadne upravená dľa priania zákazníka.

Kontaktujte nás
Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA podliehajúcej pravidlám používania a ochrany súkromia spoločnosti Google.