Štýlové kovové odznaky vyrábame na zákazku.

Firma Bartoš vyrába niekoľko typov kovových odznakov. Najmodernejšia technológia odlievania vykreslí aj najmenšie detaily vášho loga na odznaku. Okrem toho sa tiež venuje výrobe plaketiek, pamätných mincí, medailí, odznakov do klopy saka či spon na viazanky.

Kovové odznaky

Základ našich kovových odznakov tvorí zliatina niklu a zinku. Podľa preferencií zákazníka môže byť povrch odznaku buď zo živice alebo zo smaltu. 

Kovové odznaky môžu mať rôzny tvar i farebné prevedenie. Pri smaltovaných odznakoch sa nanáša každá farba ručne zvlášť a vypaľuje sa pri vysokej teplote v peci. To zaručí efektný, farebne autentický vzhľad a takmer nezničiteľnosť. Okrem týchto typov ponúkame aj patinované odznaky.

  • dokážeme vytvoriť detailné a farebné logo
  • krajší a efektnejší vzhľad
  • trvácnejšie, vydržia prakticky večne

Buttony

Najjednoduchšími typmi kovových odznakov sú buttony, ľudovo nazývané aj placky. Sú vyrobené z hliníka, ktorý je potiahnutý papierom so želanou grafikou a celý odznak je zatavený do plastovej fólie. Tieto odznaky sú rýchlym a lacným riešením na akúkoľvek príležitosť (tábory, festivaly, darčeky k nákupu).

Odznaky s priemerom 38mm alebo 56mm dokážeme vyrobiť v akomkoľvek dizajne, no ich tvarovosť je obmedzená a tiež majú kratšiu životnosť ako iné kovové odznaky.

  • plnofarebná tlač CMYK
  • jednoduché a dostupné riešenie
  • výroba už od 50ks

Povedzte nám vašu predstavu
a my vám vyrobíme odznaky na mieru.

Inšpirujte sa

Farebné prevedenia

Keďže vyberáme z Pantone vzorkovníka, farebné možnosti sú v prípade smaltovaných odznakov takmer neobmedzené. Pri živicových odznakoch je farba veľmi približná, pretože používame digitálnu tlač z CMYK-u.

Možnosti uchytenia odznaku

Ponúkame 3 typy zapínania: Pin/zicherka, motýlikové zapínanie, ihlové zapínanie. Všetky 3 typy tvoria súčasť odznaku, nie sú naň dodatočne pripevňované, čo zaručuje trvácnosť. Okrem toho odznak je navrhnutý tak, aby držal pevne na mieste, nepretáčal sa, nepadal, ale držal v požadovanej rovine.