Sieťotlač, sitotlač

Potlač, sieťotlač, sitotlač

Všetky tieto názvy sú označením jednej veľmi obľúbenej technológie vo výrobe reklamných produktov na mieru. Sieťotlač je trvácna, veľmi odolná, vyznačuje sa vysokou kvalitou a stálosťou farieb.

Fotorealistická tlač, 3D potlač (napeňovacia), discharge, transferová potlač, to všetko sú postupy, ktoré veľmi dobre ovládame. Veľa špeciálnych efektov ako napríklad glitre, parciálne lakovanie, neónové farby, fosforové farby taktiež farby reflexné a mnohé iné.

Výhody sieťotlače

Nevýhody sieťotlače

Aktuálne máme 2 nové sieťotlačové poloautomaty M&R Sportsman EX 2020 – 12/10, jeden ručný karusel M&R a 2 sieťotlačové hárkové poloautomaty ATMA. Môžeme tlačiť až 10 farieb naraz, ale tiež rôzne špeciálne efekty.

Vďaka týmto strojom máme ešte vyššiu kvalitu potlače, zvýšili sme kapacity na 10.000 ks denne a skrátili dodacie termíny. Dokážeme ešte lepšie uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky vás, našich zákazníkov.

Naše realizácie

Ako postupujeme

Kontaktujte nás

Náš obchodný zástupca vám pripraví ponuku šitú na mieru.

Vyberte si predmety

Následne si vyberiete reklamné predmety podľa vlastných preferencií.

Grafický návrh

Pred tlačou vám pripravíme grafický návrh umiestnenia vášho loga.

Potlač predmetov

Vybrané predmety potlačíme a dôkladne skontrolujeme.

Expresné odanie

Predmety dodáme kuriérskou spoločnosťou na ľubovoľnú adresu.
01
02
03
04
05

Kontaktujte nás

Naše dievčatá vám vždy ochotne poradia a pomôžu s výberom na základe vašich preferencií.

Distribútor značky

Vyberte si z našej širokej ponuky oblečenia a textilu a doplnkov značiek Stanley Stella, B&C, Fruit of the Loom, TeeJays, Gildan, James&Nicholson, Myrtle Beach a mnoho ďalších.