Šrotovné reklamných predmetov

Šrotovné reklamných predmetov

Koľko marketingových predmetov môžete po čase či akcii vyhodiť? Veľa? Zbavte sa ich zmysluplne a využite našu iniciatívu – Šrotovné reklamných predmetov.

Prečo sme zaviedli
šrotovné predmetov?

Poznáme to každý, marketér, HR, manažér, investujeme nemalé prostriedky do reklamných predmetov. Chceme, aby bola naša značka, kampaň či iná komunikácia čo najviditeľnejšia.

Napriek tomu, že sa usilujeme o kreativitu a inovatívnosť, povedzme si úprimne, koľko % vyrobených vecí sú v konečnom dôsledku jednorazové?

Ako výrobca a realizátor práve zákaziek od našich klientov si tento tvrdý fakt uvedomujeme, ale nie sme s ním stotožnení. Rozhodli sme sa preto vytvoriť iniciatívu Šrotovné reklamných predmetov.

Ako šrotovné
pomôže vašej firme?

Pozrieme sa na nepotrebné predmety ešte raz, prešijeme, prekryjeme logo, zrecyklujeme čo sa dá, odborne zlikvidujeme, prípadne darujeme, pomôžeme a niekoho potešíme.

Jednoducho, dáme im nový život.
Pre dobrý pocit, pre prírodu, pre nás.

Kontaktujte nás

Ak vás naša iniciatíva zaujala, pozrite si aké máte už nepoužiteľné reklamné predmety u vás a ozvite sa našim dievčatám.

Ku každému budeme pristupovať individuálne. V prípade možnosti prerobenia poskytneme 20% zľavu na našu prácu. Pokiaľ je treba predmet zrecyklovať, urobíme to za vás a vy získate 10% zľavu na naše služby. Samozrejme o „zošrotovaných“ predmetoch vás budeme pravidelne informovať. Akcia platí pri zakázke nad 200 eur.

Pomôžte nám

Povedzte o šrotovnom svojim priateľom

Držte nám palce a ak sa vám Šrotovné reklamých predmetov páči, povedzte o ňom aj známym a kamošom z biznisu. Pomôžte nám šíriť iniciatívu za zdravšiu planétu Zem.

Čím nás bude viac, tým bude naša iniciatíva zmysluplnejšia.