GOTS + reklama BARTOŠ = Udržateľnosť a kvalita

.

Áno, sme GOTS certifikovaní! A sme na to nesmierne hrdí!

        V uplynulom roku sa nám, v reklame BARTOŠ, splnil sen a aj my už patríme k prvým v našom odbore na Slovensku, ktorí sa môžu pýšiť GOTS certifikátom.

        GOTS, čiže Global Organic Textile Standard je momentálne najprísnejší textilný certifikát na svete. Zabezpečuje ekologický štatút textílií od zberu surovín, cez environmentálne a sociálne zodpovedné kroky vo výrobnom procese a tým zaručuje, že konečný spotrebiteľ dostane produkt, ktorý je kontrolovaný a spĺňajúci normu.

https://www.ecocert.com/en/certification-detail/organic-and-ecological-textiles-gots

        Udržateľnosť a ekologický prístup je u nás na prvom mieste a preto dlhé roky spolupracujeme s naším certifikovaným dodávateľom textilu https://www.stanleystella.com/en-gb/.  U nás Vám vieme nielen potlačiť, ale aj vyšiť GOTS certifikovaný merch s prislúchajúcimi visačkami!

         Skladovanie tohto textilu, vyšívacích nití, vodou riediteľných ekologických farieb, manipulácia s nimi, či samotný proces brandovania, balenie a aj distribúcia podlieha prísnejším kritériám.

Budete mať zaručené, že Váš textil je vyrobený z certifikovanej bavlny, bez použitia GMO a chemikálií, s ohľadom na ochranu pôdy a životného prostredia, či minimalizovanie odpadu.

        Aj to, že pri výrobe a následnom brandingu boli dodržané všetky ekologické postupy, bezpečnosť a čistota na pracovisku rovnako ako všetky etické kritéria (mzda odpovedajúca najmenej zákonnému životnému minimu, pracovný čas podľa prislúchajúcej legislatívy, sloboda zamestnania, žiadna detská práca, žiadna diskriminácia či hrubé a neľudské zaobchádzanie na pracovisku..).

        Určite nás kontaktujte, ak chcete vedieť viac, ak Vám záleží na transparentnosti výroby Vášho merchu, na udržateľnosti a životnom prostredí, radi Vám zodpovieme Vaše otázky, poprípade naceníme GOTS certifikovaný produkt –> bartos@bartos.sk.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi.

Ďalšie články

Aktuálna ponuka

Nonoilen – revolučný materiál

Nám v reklama BARTOŠ veľmi záleží na životnom prostredí a zdravej planéte pre naše deti a ďalšie generácie. A preto sa vždy snažíme nahrádzať zastaralé

Novinky

KOMPOSTOVATEĽNÁ HANDRIČKA S POTLAČOU

Spravte z umývania riadov inšpiratívnu zábavu, ktorá je naviac ekologická! Výnimočný reklamný predmet, ktorý využijete pri upratovaní alebo  v kuchyni pri utieraní čohokoľvek. Potlač podľa